У Конотопі для молоді провели патріотичний вишкол

Наші діти, Освіта | 11:34, 4.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

На території ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж» СумДУ відбувся військово-патріотичний вишкіл.
Національно-патріотичне виховання молоді є одним з найважливіших напрямків діяльності в нинішній час, виховання громадянина-патріота, привиття молоді любові до рідної країни, надання першочергових знань та навичок, що необхідні для виконання обов’язку по захисту суверенітету та територіальної цілісності України.
У вишколі взяли участь студенти та учні з ВСП «Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу» СумДУ, ВСП «Класичного фахового коледжу» СумДУ, «Медичного фахового коледжу», ДПТНЗ «Конотопського професійно-технічного училища» та ДПТНЗ «Конотопського вищого професійного училища».
Захід відбувся у рамках міської програми «Молодь».
На початку вишколу, учасників привітав та дав настанову командир 151 частини територіальної оборони, майор Володимир Зікратий. Молодь була приємно вражена, що захід не залишився без уваги бойового офіцера.
Вишкіл проводили спеціалісти КУ СОР «Сумським обласним Центром відпочинку оздоровлення та військово-патріотичного виховання». Навчалася молодь тактичної медицини, правильно поводитись зі зброєю, розбиратись в екіпіровці сучасного солдата. Не обійшлось без навчальної гри в лазартаг.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: