“Давно вважали своїм мером”, – мешканці Конотопщини про покійного Олександра Лугового

Місто, Пам'ять | 17:13, 16.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Велику публікацію Олександру Луговому присвятили у інтернет-виданні  OBOZREVATEL.

Був хворий на діабет

Багато, хто знав Олександра Лугового, зараз в розгубленості. Ніхто не міг припустити, що 53-річний чоловік не зможе впоратися з хворобою.

Жителі села Кузьки Конотопського району, де знаходиться будинок обраного мера, кажуть, що перший час, поки він ще не знав, що хворий, багато зустрічався з людьми. Однак незабаром йому довелося лягти в лікарню, тест підтвердив коронавірус. Спочатку він лікувався в Конотопі, але потім переїхав в одну зі столичних лікарень.

Він був хворий на цукровий діабет, мабуть, тому коронавірус і дав ускладнення. Він ще молодий чоловік, сильний. Багато працював. Про нього можна розповісти багато хорошого. Він працював в Конотопській районній адміністрації у нас, потім був депутатом Конотопської районної ради. До нього зі своїми проблемами можна було прийти і не в години прийому. Ніколи не відмовляв, завжди вислуховував і намагався допомогти , – розповідає місцева жителька Людмила.

Рік тому сталася біда в сім’ї

У Олександра Петровича було два сина. Але рік тому в родині сталася трагедія – старший син наклав на себе руки, застрелився. Кажуть, що залишив записку. Мовляв, нікого ні в чому не звинувачував.

Він сильно переживав це горе. Ніхто так і не знає, що могло його сина підштовхнути до такого вчинку. Він тут у нас був фермером, займався розведенням червоної і чорної смородини, справи у нього йшли непогано. Був одружений, мав двох діток. Як батько, господарський, міцно стояв на ногах , – каже місцевий житель на умовах анонімності.

Давно вважали своїм мером

На думку жителів села, така трагедія теж могла послабити здоров’я нового мера.

До речі, багато в Конотопі голосували за Лугового, коли він не міг сам вести передвиборну компанію через коронавируса.

Він хоч вже з людьми і не зустрічався, але його багато хто підтримував. Тому що він наш, місцевий. Простий мужик, що не зазнавайся, – говорить один з жителів села Валентин.

Я сьогодні вранці пішов на базар, ще не знав про смерть Лугового. Там продавець жінка ледь не плаче. Вона мені і каже:” Чули, наш мер помер? “. Його тут давно своїм мером вважали. Він дуже справедливий був. Будинок побудував , брав у людей в оренду землю і добре за неї платив. Краще за всіх в районі , – каже сільський голова Ігор Новіков.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: