Золота перемога: конотопський студент став кращим на Чемпіонаті Європи з карате

Спорт | 18:18, 3.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Студент Політехнічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету Артур Пономарьов завоював золото чемпіонату Європи з карате. Юний спортсмен став кращим серед каратистів віком 15-17 років, повідомляє сайт СумДУ.

Чемпіонат Європи з карате WUKF для всіх вікових груп проходив у румунському місті Клуж-Напока. У змаганнях загалом взяли участь 2170 спортсменів з 25 країн світу.

У загальному заліку Україна зайняла 9 місце, маючи в активі 7 золотих, 3 срібних та 6 бронзових медалей. Внесок каратистів Сумщини — два золота і одна бронза.

Конотопського спортсмена готував до змагань тренер Григорій Хлистенков (клуб “Воїн”).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.