Реклама
kontakt

Змотуйте вудки – з 1 квітня на Сумщині стартує заборона на вилов риби і раків

Суспільство | 19:39, 21.03.2017
 Поділитися

Поділитися в

З 1 квітня Сумирибохорона встановлює весняно-літню заборону на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах. Табу на вилов лускатої стосується таких видів водойм:

– у всіх річках та їх кореневих водах(руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами та іншими проточними в межень водами ) з 1 квітня по 20 травня 2017 року включно;

– у всіх водосховищах з 1 квітня по 09 червня 2017 року включно;

– в придаткових водоймах (непроточних при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) з 1 квітня по 29 червня 2017 року включно.

Також анонсується заборона на всякий лов раків у період виношування ними ікри, личинок, першої линьки з 1 квітня по 9 червня 2017 року включно.

Для тих же хто не уявляє своє життя без риболовлі є гарна новина. У період нересту дозволяється любительський лов риби однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега в межах населеного пункту.

А от від пересування по водоймах спеціальними плавзасобами – з 1 квітня теж поза законом. Суворо забороняються також днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піску та інші роботи, які негативно впливають на стан водойм.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: