Життєдіяльність ОТГ Конотопщини обговорювали на засіданні круглого столу

Влада | 09:00, 8.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

На сьогодні співпраця з об’єднаними територіальними громадами є пріоритетним напрямком роботи Сумської обласної служби зайнятості.

6 червня цього року під головування голови Конотопської РДА Миколи Горбенка у малій залі Конотопської районної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу з головами об’єднаних територіальних громад та сільськими головами Конотопського району з актуальних питань життєдіяльності ОТГ в світлі проведення в Україні реформи децентралізації влади, в засіданні якого взяв участь директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

У роботі круглого столу  також брали участь голова Конотопської районної ради Анатолій Боярчук, директор Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Хоруженко, директор департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА Михайло Дубровський, начальник обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Олена Вакуленко.

Розпочав нараду голова райдержадміністрації Микола Горбенко, який зазначив, що сьогодні на часі стоїть питання децентралізації влади, об’єднання територіальних громад. Цей процес є безповоротним, тому необхідно провести широку інформаційно-роз’яснювальну роботу на місцях, донести до громад суть реформи децентралізації та її перспективи.

Директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний зазначив, що головною метою роботи служби зайнятості є підвищення якості обслуговування клієнтів та запровадження новітніх технологій надання послуг шукачам роботи та роботодавцям, наголосив на важливості співпраці центру зайнятості з територіальними громадами для досягнення максимальної користі для громади та її мешканців.
В. Підлісний закликав голів ОТГ та голів сільських рад до активної співпраці щодо організації громадських робіт на соціально значущих об’єктах.

В ході спілкування головами сільських рад було визначено три соціально значущих об’єкти, на які будуть спрямовані фінансові ресурси Державної служби зайнятості для реалізації проектів з громадських робіт:

-впорядкування території палацу та парку княгині Львової на території Бочечківської об’єднаної територіальної громади;

-роботи по реконструкції Салтиківського центру дозвілля населення Дубов’язівської об’єднаної територіальної громади;

-роботи по створенню музею та парку земляка-художника Миколи Стороженка по В’язівській сільській раді.

Володимир Підлісний також наголосив на необхідності реалізації важливого проекту по підготовці обласною службою зайнятості необхідних фахівців з питань безпеки населення об’єднаних територіальних громад.

У ході заходу жваво обговорювались проблеми, які найбільше турбують громади сьогодні: питання фінансового забезпечення, соціального захисту населення, медичного обслуговування.

Учасники наради отримали відповіді на свої питання, а також корисні, практичні поради, роз’яснення. Присутні на нараді запевнили голів ОТГ та сільських рад, що готові й надалі надавати їм необхідну підтримку і допомогу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: