Жителям Конотопа та району пропонують новий сервіс “Швидкі кредити” від ПриватБанку

Суспільство | 12:00, 19.08.2017
 Поділитися

Поділитися в

У житті сучасної людини часто настає момент, коли терміново потрібні гроші, а час знайти підходящий банк і очікувати рішення по кредиту немає.

Крім того, є ризик, що банк буде довго розглядати заявку, вимагати велику кількість документів і в результаті може взагалі відмовити.

Відтепер жителі Сумської області мають можливість отримати оперативну грошову допомогу завдяки новому сервісу ПриватБанку “Швидкі кредити”.

“Швидкий кредит” – це сервіс отримання бажаної суми в рамках ліміту “Оплата частинами” на будь-яку картку клієнта без застави та поруки.

Сума кредитування розділяється на термін оформлення кредиту та сплачується регулярними платежами щомісячно. Сума швидкого кредитування може складати до 50 тис., а термін угоди – до 10 місяців.

“Для людей, які цінують свій час і нерви, не бажають довго чекати рішення про видачу кредиту, саме ПриватБанк і реалізував програму “Швидкий кредит, – розповідає керівник Конотопського відділення Сумської філії ПриватБанку Олена Бурдавіцина. – Для оформлення потрібна лише карта та телефон, і без додаткових комісій вже через 15 хвилин – готівка у вас в гаманці”.

За даною програмою клієнт оплачує перший платіж лише через 30 днів після оформлення угоди та має можливість дострокового погашення на прозорих та чесних умовах.

Зауважимо, що зарахування суми “Швидкого кредиту” можливе на Картку для виплат, що дає можливість клієнту отримати готівку, не сплативши додаткових комісій за зняття.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: