Жителів Конотопщини інформували про інновації ПФУ

Суспільство | 15:30, 13.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

11.10.2018 першим заступником голови Конотопської районної державної адміністрації Андрієм Сахно та головним спеціалістом відділу обслуговування громадян Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області проведено виїзний прийом жителів сіл Кошари, Михайло – Ганнівки та Фесівки.

Під час зустрічі мешканців сіл найбільше цікавили умови призначення та порядок врахування періодів роботи до загального стажу для обчислення пенсії. Відповідно до ст. 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років мають особи, починаючи з 1 січня 2018 року, за наявності 25 років страхового стажу, з 1 січня 2019 року – 26 років.

В ході спілкування спеціаліст управління запропонувала відвідувачам активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян, що запровадив Пенсійний фонд. Зокрема, бажаючі мали змогу надати заяву про реєстрацію громадян на веб- порталі Пенсійного фонду України та на отримання послуги СМС- інформування.

Фахівець управління нагадала про особливості електронного пенсійного посвідчення. Ознайомила присутніх з газетою “Пенсійний кур’єр” та розповсюдила інформаційні матеріали.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: