Жителі Конотопщини стали частіше звертатися до ЦНАП

Влада, Суспільство | 12:02, 17.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопському районі Центр надання адміністративних послуг функціонує з 2012 року
Як зазначила на апаратній нараді начальник відділу з організації надання адміністративних послуг Конотопської РДА Віта Маритиненко, кількість звернень від громадян для отримання адміністративних послуг збільшилась майже в 2,6 рази.
«Станом на 01.07.2018 у Центрі зареєстровано 7328 заяв щодо надання адміністративних послуг, в минулому році за аналогічний період було зареєстровано 2873 заяви. Зокрема, з цьогорічних заяв, 6830 стосувались послуг відділу у Конотопському районі ГУ Держгеокадастру в Сумській області», – наголосила посадовець та повідомила, що з червня 2018 року у приміщенні ЦНАПу проводиться прийом громадян спеціалістами Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області. Відповідно до графіку, прийом здійснюється раз в місяць.
Довідково: На сьогоднішній день у Центрі надання адміністративних послуг Конотопської районної державної адміністрації надається 38 адміністративних послуг.
З них: 1 послуга Державної міграційної служби, 17 –відділу у Конотопському районі ГУ Держгеокадастру в Сумській області, 1- районної державної адміністрації (розпорядження про виділення виділення земельної частки (паю) в натурі на місцевості на підставі сертифікату);4- послуг відділу архітектури;1 -декларація відповідності матеріально технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки; 2 послуги Держпродспоживспілки; 10 – щодо реєстрації громадських об’єднань; 2 – щодо погодження руху великогабаритного або небезпечного транспорту.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: