Збори у “Конотопському трамвайному управлінні” перетворилися на балаган

 Поділитися

Поділитися в

8 червня ближче до вечора у приміщенні КТУ відбулись збори працівників. Також були присутні Конотопський міський голова Артем Семеніхін, депутати міськради Інна Пащенко, Тарас Омельченко, Олександр Кирій.

Трансляція відбувалася одразу на сторінках декількох користувачів мережі Facebook.

Збори перетворилися в уже звичний для конотопців балаган. Протягом заходу депутати вимагали звіт про діяльність міського голови, він же в свою чергу хотів ознайомитися з результатими роботи депутатів.

Знову ж таки, центральна тема – обговорення неприйнятого бюджету міста, а також програм, за які проголосувала частина депутатів у кількості 21 людини  шостого червня. Тут думки присутніх у залі різко розійшлися. Депутати, які брали участь у прийнятті програм, запевняли присутніх, що сесія, на яку вони зібралися, та в ході якої прийняли програми є правомірною. Також вони зверталися до міського голови, аби той підписав прийняті програми, але той сесію не визнає дійсною, а отже і проголосовані програми також не можуть бути прийняті.

“Ми фінансувати програму, яку прийняли депутати без прийняття бюджету не можемо. Вона нова. В минулому році її не було. А якщо я її підпишу, то мені висунуть обвинувачення, бо це незаконно. Я зараз можу сесію провести, ходімте. Я готовий, тільки, щоб прийшли регіонали, ББП-шники, “Самопоміч”, – кричав Артем Семеніхін.

Голова профспілкового комітету “КТУ” Наталія Кузько закликала присутніх зберігати спокій та діяти виключно в рамках законодавства.

-Я закликаю всіх, щоб зробити все можливе, аби наші трамваї знову вийшли на колії, щоб жителі нашого міста не страждали від божевілля, яке у нас тут відбувається, – сказала голова профспілки.

Але, не даючи людям висловити свою точку зору, слово взяв в. о. директора КТУ  Григорій Коновалов, який категорично заявив, що у зв’язку з відсутністю належних умов у депо, не може бути здійснений  техогляд транспорту. І тим самим він не бере на себе відповідальності за стан трамваїв і не дозволяє виводити їх на колії. Але тут же, забувши про технічний стан машин він заявив:

“До понеділка, не один трамвай не виїде. Поки не пройде сесія і не приймуть бюджет!”

Змучені люди, які не розуміють протистояння між депутатами та міським головою, і вже з березня місяця вимушені перебиватися без заробітної плати просто загнані у кут.

-Я дуже добре до вас ставлюся. Я знаю ваш трудовий колектив. Я бачив вас у міській раді. І знаю, хто мав там з вами бути. Це директор підприємства. І він там був, він там ночував. А ще це – голова профкому, її не було. Тому я вважаю повноцінним представником колективу директора. Профком морально у моїх очах просто зник! Чекаю вас на сесії! – з такими словами Артем Семеніхін покинув КТУ.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: