Чому конотопці можуть залишитися без трамваїв?

Суспільство | 15:00, 3.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Незабаром конотопці можуть залишитися без трамвайного сполучення. Вагончики можуть не вийти на маршрут через борги КП “Конотопське трамвайне управління” за електроенергію.

Наразі борг за електроенергію КП “Конотопське трамвайне управління” за два місяці становить понад 480 тисяч гривень, – повідомляє міський сайт 05447 з посиланям на інформацію прес-центру ПАТ “Сумиобленерго”.

Комунальне підприємство так і не дочекалось допомоги від міської ради, оскільки 12 жовтня 2017 року сесія вкотре не відбулася. Більше того, дата найближчої сесії досі невідома. То ж збільшення заборгованості за електричну енергію зазначеного підприємства неминуче – йдеться у публікації інтернет ресурсу.

В свою чергу ПАТ “Сумиобленерго”, йдучи назустріч мешканцям Конотопа, і без того  тривалий час утримувалося від припинення електропостачання підприємству.

Але чинні нормативно-правові акти та договір про постачання електричної енергії, який укладений із підприємством-боржником, дають право енергопостачальній компанії припинити безоплатний відпуск електроенергії.

Тож, якщо найближчим часом не вдасться вирішити питання своєчасної оплати за електроенергію, “Сумиобленерго” заявляє, що буде змушене вжити всіх можливих заходів для недопущення росту заборгованості. А це значить, що трамваї просто не зможуть вийти на лінію до погашення заборгованості.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: