З працівниками Конотопського трамвайного управління намагались домовитися посадовці з області

 Поділитися

Поділитися в

У понеділок у “Конотопському трамвайному управлінні” відбулись чергові збори робочого колективу за участі голови Сумської обласної ради профспілок Тетяни Євдокимової, заступника голови сумської ОДА Івана Боршоша, голови служби посередництва і примирення у Сумській області Олександра Пирогова, секретаря Конотопської міської ради Олени Багрянцевої. Мер Конотопа Артем Семеніхін на зборах присутній не був.

З перших хвилин зустрічі т. в. о. директора установи КПУ Григорій Коновал був проти проведення зборів, вказуючи на їх недоречність, адже, судячи з його слів, підприємство переведене у режим простою.

Дійти компромісу з працівниками установи, знайти спільну мову намагалася Тетяна Євдокимова, вказуючи на незаконність дій окремих членів колективу, які перекривали дороги та не дозволяли виходити трамваям на маршрути.

Ситуація загострилася і вже потребує нашого негайного втручання. Я вдячна всім працівникам за те, що їм не байдужа доля підприємства. Цей конфліктвже зареєстрований на рівні адміністрації президента. Але це відбулося не завдяки вашим діям, а завдяки злагодженій роботі профспілки КТУ.  Вони ще в травні місяці звернулися до нас і повідомили про ситуацію. Аби чогось досягти, необхідно на законодавчому рівні зареєструвати вступ у трудовий спір, – наголосила Тетяна Євдокимова.

Ніби не чуючи посадовців,  т. в. о. директора КТУ весь час стверджував на необхідності прийняття депутатами міської ради бюджету на 2018 рік. Його в цьому питанні цілком підтримувала Олена Багрянцева, намагаючись в деталях розповісти обласним посадовцям про те, як у Конотопі проходять засідання сесії.

Ви бачили, що робиться у нас на сесії, як депутати згодні працювати тільки після того, як проголосують одне питання – припинення повноважень міського голови, яке вони ставлять першим у порядку денному? Ми покажемо вам відео, як вони збираються і виходять із сесійної зали, – говорила Олена Багрянцева.

Доведені до відчаю люди, не розуміють свого становища, вони заплуталися у статусі підприємства, чи то можна виводити трамваї на колії, чи то КПУ переведене у стан простою і що в такому випадку буде відбуватися із заробітною платою трамвайників.

Моє завдання- знайти точки дотику між міським головою, депутатським корпусом, колективом і на законодавчому рівні вирішити ситуацію. Виключно у правовому полі ми маємо погодити порядок денній, обов’язково внести в нього питання КТУ і вирішити проблеми підприємства, – сказав Іван Боршош.

На необхідності офіційно зареєструвати акцію протесту наголосив і Олександр Пирогов.

Сьогодні я привіз розпорядження про реєстрацію трудового спору, про реєстрацію вимог колективу. Все має бути у правовому полі, бо якщо розібратися по закону, тих, хто виходив страйкувати та перекривав дороги можуть звільнити за порушення трудової дисципліни. А якщо ваша акція протесту буде зареєстрована на законодавчому рівні, то це – інша справа. Нам потрібно розібратися з колективом, з вашими вимогами, підписати розпорядження. Іван Боршош хай розбирається з депутатами, хай вирішують проблеми голосування.

Домовившись з працівниками КТУ про необхідність діяти лише у межах законодавства, було вирішено чекати наступної сесії. Також було обрано чотирьох людей з числа трудового колективу, які представлятимуть інтереси всіх працівників КТУ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: