З початку року на Конотопщині всиновили трьох дітей, ще двом шукають нові родини

Суспільство | 19:40, 25.04.2017
 Поділитися

Поділитися в

З початку 2017 року на первинний облік дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування взято 5 дітей, 3-м з них вже знайшли нові сім’ї. Такі дані оприлюднив сайт Конотопської РДА з посиланням на інформацію начальниці служби у справах дітей Тетяни Точиленко.

У минулому році за сприяння служби було усиновлено 5 дітей з дитячого будинку сімейного типу та 1 дитина – із Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини.

Як заначають, профільні деожслужбовці, наразі ведеться активна робота з пошуку батьків для ще двох маленьких конотопців.

У зв’язку з цим Тетяна Точиленко наголошує, що згідно чинного законодавства громадянам України, які бажають усиновити дитину не обов’язково перебувати у шлюбі. Для того, щоб стати на облік потенційний батько (матір) має подати до служби у справах дітей по місцю проживання заяву з необхідними документами а саме:

1)копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;
2) довідка про заробітну плату за останні шість місяців або копія декларації про доходи за попередній календарний рік, засвідчена органами ДФС;
3) висновок про стан здоров’я заявника, складений за формою;
4) довідка про наявність чи відсутність судимості у заявника, видана територіальним центром з надання сервісних послуг ВП ГУНП;
5) копія документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: