З наступного року КІ СумДУ може почати готувати інженерів для чеської корпорації

Суспільство | 18:30, 1.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

З 13 по 15 червня делегація з чеської корпорації Linet відвідала м.Конотоп з робочим та дружнім візитом. Мета візиту – налагодження тісної співпраці з навчальними закладами нашого міста та залучення студентів конотопських вузів до проходження практики, навчання та подальшого працевлаштування в конструкторських відділеннях корпорації Linet. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав один із учасників спільного міжнародного проекту Ігор Левченко.

Наші друзі та вже колеги Іржи Беста та Аліна Станкова залишились задоволені візитом, проведеними перемовинами з керівництвом Конотопського інституту Сумського державного університету, та зустрічами з студентами та випускниками. Директор КІ СумДУ Бібік Віталій Володимирович та Іржи Беста домовилися найближчим часом підписати “Договір про співпрацю та організацію академічної мобільності” між корпорацією Linet та КІ СумДУ. Завдяки цьому вже наступного навчального року можуть бути внесені відповідні зміни до навчальних планів та процесів КІ СумДУ, що дасть змогу готувати інженерно-технічний персонал у відповідності з специфікою виробництва корпорації Linet !
Я впевнений, що у нас все вийде, і чим чорт не шуткує, через деякій час в Конотопі будуть відкриті виробничі потужності Linet ! – резюмував Ігор Левченко.

Завдяки майже піврічній співпраці 17 чоловік (переважна більшість з Конотопа) працює на сучасному заводі Linet у місті Слани біля Праги. Ще більше 30 людей очікують на отримання робочої візи та виїзду до Чехії у липні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: