З 30 травня у Конотопі почнуть працювати пришкільні табори, а з червня – заміські

Суспільство | 11:19, 24.05.2016
 Поділитися

Поділитися в

Відвідувати літні табори при школах учні зможуть до 16 червня. В них передбачене дворазове харчування – сніданок та обід – вартістю 12 грн на день з однієї дитини, повідомляють у міському відділі освіти. Із цих коштів 8 виділятимуться з міського бюджету, інші 4 мають доплатити батьки.

Крім пришкільних у Конотопі також працюватимуть 7 профільних таборів, які незабаром відкриються на базі позашкільних навчальних закладів міста.

За межами міста конотопських дітей готові прийняти оздоровчі табори “Мрія” та “Зорька”.

Путівка до “Мрії” коштує 2 500 грн і наразі є найдешевшою по місту. На 1 зміну планується реалізувати 110 путівок, – кажуть у відділі освіти. Загалом же табір може прийняти на оздоровлення 330 чоловік. Діти-сироти та діти інших пільгових категорій зможуть відпочити у “Мрії” безкоштовно або ж за часткову оплату. З обласного бюджету на погашення вартості путівок для пільгових категорій дітей до табору “Мрія” виділена 101 тис. 229 грн.

У три зміни працюватиме влітку і табір “Зорька”, який належить відокремленому підрозділу державного територіально-галузевого об`єднання “Південно-західна залізниця”. Путівка до нього – не з дешевих. Для пересічного городянина коштує 6 106 грн. Для працівників залізниці ціна менша і складає 4 690 грн. Табір готовий прийняти протягом сезону 1 200 дітей.

“Цього літа вперше конотопських відпочивальників прийматиме тематична зміна «Патріот» обласного наметового табору «Сузір’я» з місцем розташування у с.Хижки, – розповідає начальник відділу міськради у справах молоді та спорту Ольга Качура. – Вартість путівки до цього табору – 1 700 грн. Працюватиме він у дві зміни, протягом яких тут зможуть оздоровитися 100 чоловік”.

Крім того, 20 юних конотопчан планують оздоровити в пересувному наметовому таборі «Сузір′я» та 27 чоловік – в ДП УДУ «Молода гвардія», що знаходиться в м. Одеса.

Загалом на літнє оздоровлення шкільної молоді цього року містом виділено 778,2 тисячі грн.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: