З 1 квітня конотопці, які мають газову плиту, будуть сплачувати за неї абонплату 92 гривні

Суспільство | 13:30, 30.03.2017
 Поділитися

Поділитися в

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) встановила для населення і промислових споживачів тарифи за розподіл природного газу.

Як передає агентство Українські Новини, нові тарифи є абонплатою за підключення до системи газопостачання і оплачуються щомісяця на підставі потужності лічильника і незалежно від фактичного обсягу споживання.

У ці тарифи на розподіл газу фактично закладені витрати Укртрансгазу на транспортування газу магістральними газопроводами до газорозподільних систем (близько 23% в структурі тарифу).

Таким чином, з 1 квітня 2017 року відбудеться розподіл ціни на газ для населення на ціну газу як товару (4942 грн/тис.куб.метр плюс гранично допустима націнка газопостачальної компанії 2,5%) і плати за його транспортування та розподіл (йдеться про абонплату, яку споживач буде сплачувати регулярно, без врахування об’ємів споживання)

Згідно з повідомленням, абонплата на розподіл для найбільш поширеного типу лічильника (G4, 54% від загальної кількості абонентів і близько 80% від загального споживання по країні) за місяць становитиме близько 92 гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: