З 1 грудня конотопцям доведеться платити комісію в касах Ощадбанку

Суспільство | 09:09, 15.11.2016
 Поділитися

Поділитися в

Тим, хто по-старому оплачує комунальні послуги в касі за допомогою готівки та паперових квитанцій, з 1 грудня доведеться розщедритися – останній банк країни, що приймає до половини платежів за комуналку, Ощадбанк, вводить комісію за свої послуги. Вона буде невелика -3 грн з кожної квитанції. Для порівняння: в інших банках комісія не менше 5 грн.

Без комісії можна буде здійснити оплату лише через термінали банку.

Як роз’яснили у прес-службі Ощадбанку, на сьогодні компенсація, яку банк отримує від постачальників послуг ЖКГ і фіксованого зв’язку (телефон), не покриває витрат на проведення касових операцій, а закон «Про банки і банківську діяльність» забороняє банкам встановлювати комісію за банківські послуги нижче собівартості операції.

«Ощадбанк звертався до постачальників послуг за отриманням згоди на покриття ними комісії для беззбиткового проведення операцій, але не отримав його. У зв’язку з цим банк змушений встановити мінімальну комісію за проведення комунальних платежів в касі на рівні собівартості, сьогодні це 3 грн. З 1 грудня 2016 року клієнти можуть оплатити без комісії через 2000 платіжних терміналів Ощадбанку », – сказала  прес-секретар Ощадбанку Ярослава Титова.

Від новини багато людей, перш за все, люди похилого віку, в шоці. Натомість в Ощадбанку кажуть, що у відділеннях  можна звернутися за допомогою до менеджера, який допоможе провести платіж через термінал.

Але у багатьох людей, перш за все в глибинці, вибору може і не бути, тому що термінали є лише в кожному третьому відділенні Ощадбанку.

Повідомляє pl-ukr.net

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: