Юні майстрині з Конотопщини відвідали сесію обласної школи народних ремесел

 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася сесія обласної школи народних ремесел.

Вперше, серед 46 вихованців позашкільних навчальних закладів Сумської області, у заході взяли участь і вихованці районного гуртка «Художня вишивка» Тетяна НАТАЛИЧ, Вікторія та Юлія ОХРІМЕНКИ (керівник Валентина ПОВИДИШ).

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Лекційні заняття для слухачів школи провела майстер народної творчості, член Сумського осередку Національної спілки народних майстрів України Наталія БАБЕНКО.

Майстер-класи з виготовлення традиційного українського віночка провели для слухачів школи культорганізатор Центру Світлана Несвіт та керівник творчого об’єднання «Креативне рукоділля» Оксана Юрченко.

Юні майстри наполегливо працювали над створенням квітів з фоамірану, вивчали квіткову символіку та компонували український віночок, що буде чудовою прикрасою кожній дівчині на свята.

На часі учні школи готуються до обласного фестивалю мистецтв «Перлини нашої душі», де зможуть презентувати головні убори, що виготовили за власним творчим задумом.

Фото:http://www.ocpo.sumy.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: