Якість харчування учнів початкових класів може покращитися наступного року

Суспільство | 11:08, 8.11.2016
 Поділитися

Поділитися в

Після того, як Конотопський виконавчий комітет підвищив вартість харчування в дитячих садках з 1 листопада цього року, його якість покращилася, а у дітей додатково з’явився полуденок, – кажуть освітяни та батьки. Приблизне меню на відповідний сезон урізноманітнене стравами з риби, печінки, м’яса яловичини, свинини та сиру кисломолочного. Збільшено фактичний вихід порційних виробів (котлет, пиріжків, тюфтельків), а також перших страв та гарнірів.

Так, денне меню для наймолодших відвідувачів дошкільних навчальних закладів міста тепер коштуватиме 22 грн. Для дітей старше 3 років – 26 грн. Орієнтовно в місяць виходить 440-520 грн. 60% з цих сум сплачують батьки, решта відшкодовується з міського бюджету.

На втілення в життя рішення щодо раціонального та повноцінного харчування дітей в дошкільних навчальних закладах до кінця року за рахунок коштів міського бюджету планується використати 692,2 тис.грн.

Наступного року на повноцінне харчування дітей в садочках з міського бюджету планується додатково виділити втричі більше – 2013,9 тис.грн, – повідомляють у прес-службі міської ради.

У прогнозних розрахунках на 2017 рік також розглядається можливість додаткового виділення коштів в сумі 904,5 тис.грн. для покращення якості харчування учнів 1-4 класів в загальноосвітніх школах (підвищення вартості харчування за рахунок коштів міського бюджету на 2 грн. в день).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: