«Євронаступ» проаналізував діяльність податкової в Сумах

Свято, Суспільство | 15:01, 14.06.2013
 Поділитися

Поділитися в

Сумські активісти всеукраїнської кампанії «Євронаступ» провели соціологічне опитування діяльності Державної податкової інспекції серед мешканців міста. Захід відбувся біля приміщення ДПІ м. Суми.

 Сумчанам запропонували відповісти на анонімну анкету яка включає в себе питання про загальну діяльність ДПІ м. Суми, ставлення до розмірів ставки податку, відчутність покращення оподаткування після реформ 2010 року та можливі прояви корупції з боку органів податкової інспекції. Також кожен опитуваний зміг написати свої критичні зауваження та пропозиції щодо покращення роботи ДПІ.

 Як повідомив організатор акції, активіст «Євронаступу» Олександр Ревенко, люди досить позитивно поставилися до анкетування, з готовністю відповідали на питання.

 «Практично всі перехожі, до яких ми звернулись з проханням відповісти на питання анкети, з легкістю на це погодилися. Люди виказують сподівання, що керівництво податкової інспекції відреагує на їхні зауваження», – розповідає Ревенко.

 Всього в опитуванні взяли участь 126 чоловік. Серед найпоширеніших зауважень та скарг щодо діяльності податкової сумчани вказали:

 – телефоні дзвінки керівникам підприємств з проханнями заплатити прибуток наперед (хоча підприємець може вийти і "в нуль");

 – планові перевірки в ході яких підприємець з вірогідністю в 99% залишається з штрафом (плани треба виконувати);

 – важкість потрапляння до інспектора, особливо в дні здачі звіту та інші.

 На питання: "Чи задовільняє Вас нинішня система оподаткування?", 76% опитуваних відповіли негативно. Також лише 19% з опитуваних сумчан відчули покращення системи оподаткування.

 Про наявність корупції в податкових органах заявили 22% респондентів.

Також сьогодні 14.06.2013р. після опрацювання всіх даних організатори передали результати опитування начальнику ДПІ в м. Суми.

Нагадуємо, що ініціатором всеукраїнської кампанії «Євронаступ» виступає Фонд Сергія Бондарчука «Нові традиції».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: