Влада пояснила, чому в Конотопі різняться тарифи на тепло

Суспільство | 13:32, 29.11.2016
 Поділитися

Поділитися в

Перші квитанції за тепло за новими цінами шокували багатьох конотопців, і в першу чергу тих, хто у своєму будинку ще не має лічильників обліку тепла. Як виявилось, існує різниця в тарифах котелень мікрорайону Порт, Житломасив і Теплогарант. Справа у різних коефіцієнтах розрахунків надання теплової енергії по цим котельням. Так, у будинках, де є лічильники, сума за тепло нараховується відповідно до показників, а там, де їх немає, відповідно до затверджених нормативів спожитого газу. Важливу роль відіграє й поверховість будинку. Чим більша кількість поверхів, тим менше у цьому будинку споживається тепла на метр квадратний, відповідно опалення для його мешканців є дешевшим. Найбільшою є оплата за тепло в одноповерхових будинках.

Аби зняти градус напруги, минулого тижня владою було прийнято рішення про те, щоб зробити перерахунок для тих споживачів, які не мають у своїх будинках теплових лічильників.

«Ми проаналізуємо дані 68% будинків, що вже мають лічильники, виведемо середній показник і спільно з управлінням ЖКГ, що має повноваження на встановлення нормативів теплопостачання, визначимо новий норматив на тепло для будинків без лічильників», – повідомила начальник управління економіки Людмила Гапєєва.

Ті, хто вже заплатив за завищеною ціною, у грудні отримають оновлені квитанції, в яких буде врахована переплата, – кажуть у мерії.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: