Військовослужбовців Конотопщини закликають скористатися перевагами соціальної картки учасника АТО

Суспільство | 15:45, 18.04.2017
 Поділитися

Поділитися в

Усі бажаючі учасники АТО та члени їх родин з Конотопщини можуть отримати соціальну картку учасника АТО. Ця іменна дисконтна картка зі штрих-кодом надає власнику можливість безкоштовної правової підтримки та юридичної консультації, безоплатного обстеження й отримання медичних послуг, психологічної підтримки, отримання знижок на покупки у всеукраїнських торговельних мережах, участі в освітніх, оздоровчих та розважальних програмах для захисників та членів їхніх родин.

Єдина вимога — мати офіційний статус учасника АТО (учасник бойових дій, інвалід війни або інші особи, за наявності документа, який підтверджує безпосередню участь в АТО, виданий не раніше 2014 року) або ж члена сім’ї загиблого військовослужбовця, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції.

Отримати такий дисконт-документ можна у Конотопському ОМВК (демобілізовані I-IV черги можуть звертатися у каб.4а) або ж замовити його у режимі онлайн на сайті https://ukrazom.org/social-card.

Звісно у столиці та інших великих містах опції таких карток передбачають значно більше “бонусів” для атошників, ніж у Конотопі. Але мережа учасників проекту постійно розширюється – зазначають у Конотопському ОМВК. А разом з нею збільшується і спектр послуг та знижок, які стають доступними саме для конотопців.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: