Військових, які прибули до Конотопа, відвідав Ігор Молоток

Суспільство | 11:53, 30.10.2016
 Поділитися

Поділитися в

Народний депутат України Ігор Молоток побував у мотопіхотній бригаді, яка тиждень тому прибула до Конотопа на постійне місце дислокації. У ході візиту парламентар оглянув умови, в яких проживають військовослужбовці, та поспілкувався з командиром частини.

IMG_0872

Як з’ясувалося, чутки про те, що умови проживання мотопіхотинців, які прибули до Конотопа, вкрай незадовільні, не відповідають дійсності. Особовий склад проживає на великій, упорядкованій території колишнього навчального закладу міста. Військовослужбовцям є де спати та харчуватися, у корпусах тепло. Місцеві контрактники проживають удома, інші, за бажанням, винаймають квартири.

IMG_0878

IMG_0877

IMG_0879

Очолює військове формування Михайло Драпатий – уродженець Хмельниччини, молодий, але досвідчений військовослужбовець, який уже неодноразово встиг побувати на передовій.

IMG_0875

На умови, в які потрапили його підлеглі в Конотопі, комбриг не скаржиться. Навпаки, каже, що після Авдіївки, тут вони почуваються дуже добре. Безперечно, доведеться облаштовуватися більш ретельно, адже місце дислокації для бригади у Конотопі визначене як постійне. Щось добудовувати, десь техніку відновити, десь намет поставити – це все буденні справи.

«На жаль, – каже Михайло Драпатий, – не всі військовослужбовці розуміють це. Як на мене, то побувати в АТО і після цього боятися труднощів – не по-чоловічому. Ще один момент: по прибутті у Конотоп деякі з наших мобілізованих розгулювали по місту – неголені, брудні, напідпитку, чіплялися до місцевого населення. Яке враження вони справили на конотопців? Безперечно негарне. І мені особисто цей бруд ще не швидко змити. Але ми будемо старатися. Добре, що багато хто розуміє, що люди навоювалися і набачилися всього, хоча це й не виправдовує їх… Постійно разом із офіцерами проводимо з особовим складом бесіди, виховуємо дисциплінованість…».

Попереду у військових – ще чимало справ. Одне з найгостріших питань – отримання житла, де б контрактники могли проживати разом із сім’ями. Про це керівництво військової частини теж говорило з народним депутатом Ігорем Молотком.

Наразі по вулиці Деповській вже розпочаті земельні роботи, продовженням яких має стати зведення житлових приміщень. Виконує їх чернігівське підприємство. «Щоправда за проектом побудувати збираються приміщення пострадянського казарменного типу, які навряд чи відповідатимуть вимогам сучасності», – каже Михайло Драпатий. Ігор Молоток порадив офіцерському складу вплинути на коригування проекту до того, як його почнуть втілювати в життя, звернувшись до замовника з проханням про те, щоб житлова споруда для військових мала блочну систему, або хоча б змішаного типу.

Ще одне прохання мотопіхотинців до парламентаря стосувалося сприяння в юридичному узаконенні приміщень, які отримали військовослужбовці в Конотопі, та передачі майна на баланс Міноборони.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: