Витрати на вакцинацію проти грипу осіб із групи ризику ляжуть на місцеві бюджети

Суспільство | 09:03, 8.11.2016
 Поділитися

Поділитися в

Таке доручення за підсумками розгляду даного питання на апаратній нараді дав тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА.

Як доповів присутнім начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО, на сьогодні ситуацію з грипом характеризують як напружену, адже з останньої декади вересня рівень захворювання на ГРВІ та грип зростає. Але показник нижче порогового на 16% і становить 334,27 на 10 тисяч населення.

За його словами, лікарська мережа області готова працювати під час епідсезону. На сьогодні наявний резерв лікарських засобів та виробів медичного призначення на суму 3,8 мільйона гривень.

Головний медик області звернув особливу увагу на проведення щеплення населення, особливо із групи ризику, яка становить маже 540 тисяч осіб. У цьому році вже найближчим часом планують вакцинувати 11630 осіб, серед яких – медичні працівники, освітяни та працівники сфери послуг.

Оскільки на сьогодні централізованих заходів із щеплення Міністерством охорони здоров’я України не передбачено у зв’язку із змінами до податкового законодавства, це є прерогативою органів місцевого самоврядування

Тому доки епідсезон не набрав розмаху, Микола Подопригора дав доручення керівництву на місцях, де ще не виділено кошти, закласти фінансові ресурси на проведення вакцинації осіб із груп ризику.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: