“Вирівка” – володар кубку голови Конотопської РДА з фут-залу + ФОТО

Спорт | 17:00, 3.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 2 січня в Фізкультурно-оздоровчому комплексі в м. Конотоп відбувся турнір з фут-залу (міні-футболу) серед команд НВК району на кубок голови РДА, у якому взяли участь команди з сіл Попівка, Вирівка, Юрівка, Козацьке і дві команди з села Бочечки.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Команди розбили на дві підгрупи. У першій групі грали команди «Вирвіка», «Попівка», «Бочечки-2», у другій – «Юрівка», «Козацьке», «Бочечки-1».

Інтригою поєдинку стала гра команд «Козацьке» і «Юрівка», у складі останньої на спортмаданчик вийшли три дівчинки. Але юрівчани через це не виглядали слабкішими, результат поєдинку залишився нічийний 0:0.

У фінальній грі зійшлися переможці підгруп: команда «Вирівка», що у своїй підгрупі набрала 6 очок, і команда «Бочечки-1» з 4 набраними балами. Треба віддати належне команді з села Вирівка! Вирівчани виглядали зіграними і крок за кроком лише нарощуювали темп. Таким чином перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на їх користь. У другому таймі вони ще додали міцних ударів по воротах суперника і перемогли з рахунком 5:0.

За підсумками, підбитими журі, найкращими гравцями турніру були визнані воротар бочечківців Ростислав ЧЕРНЯК, захисник Юлія ОХРІМЕНКО, півзахисник Влада ГОЛУБ, нападник Альбіна КУЗЬМА – з юрівської команди, захисник Артем СІЧКАР з Вирівки, і нападник Олександр ПОГОРЕЛИЙ з Попівки.

Тренери також визначили кращих гравців в своїх командах, всі вони отримали заохочувальні призи. І, звичайно, голова РДА Микола ГОРБЕНКО вручив капітану вирівської команди Кубок переможця турніру, а гравцям і тренеру – медалі.

Очільник району подякував тренерам за працю, що вони з року в рік підвищують майстерність своїх команд, і побажав спортсменам подальших успіхів у прийдешньому новому році.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.