kontakt

Вихованець Конотопського ЦДЮТ зібрав найбільше медалей на Всеукраїнських змаганнях з авіамодельного спорту + ФОТО

Наші діти, Спорт | 11:04, 4.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

З 25 по 30 червня 2018р. на базі с.Озаричі вже вп’яте відбулися Всеукраїнські змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільно- літаючі та радіокеровані моделі).  У змаганнях взяли участь юні авіатори з Волинської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Чернівецької, Київської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької. Сумщина була представлена двома командами з м.Суми та юніорською командою (малі форми моделей) з м.Кролевець. Сумську обласну збірну утворили вихованці гуртків з м.Охтирка, м.Ромни та м.Конотоп.
У змаганнях вільнолітаючих моделей Кубок і перше місце зайняла команда Дніпропетровської області, а ІІ та ІІІ місце посіли відповідно команди Львівської та Харківської області з різницею всього лиш 3 секунди! Переможці були нагороджені медалями та дипломами Всеукраїнського державного центру позашкільної освіти. Окрім того, додатковими призами від тренера юніорської збірної України Пшеничного Олега Івановича (м.Львів) стали механізми та деталі для побудови нових авіамоделей.

Програму Всеукраїнських змагань з авіамодельного спорту серед учнівської молоді суттєво розширили та урізноманітнили старти радіокерованих моделей, адже Кубок з р/к моделей розігрувався вперше. До програми змагань були включені такі моделі:
– Радіокерований планер категорії F-3- J
– Радіокерований планер з електродвигуном F-5-J
– Радіокеровані метальні планери F-3-K з розмахами крил до 1 метра та 1,5 метра.
У змаганнях з радіокерованих моделей взяли участь спортсмени з Чернігівської, Запорізької та Сумської області (м.Конотоп та м.Ромни).

Командне І місце та Кубок завоювала збірна команда Сумської області (Лазарєва Анастасія F-3-K mini (м.Ромни), Журавель Кирило F-3- J та Паладін Ростислав F-5-J та F-3-K (м.Конотоп)).

ІІ місце посіла Чернігівська область (м.Остер), а ІІІ – посіла команда м.Ромни.

У стартах радіокерованих моделей переможці змагань також отримали додаткові призи – метальні р/к моделі «Ельф» від віце-президента Федерації авіамодельного спорту України, тренера збірної України з р/к моделей Володимира Гаврилка.

Найкращі результати серед сумських авіамоделістів показали:
Журавель Кирило – ІІ місце в категорії планерів F-1-H
ІІІ місце в категорії радіокерованих планерів F-3-J
Лазарєва Анастасія – ІІІ місце в категорії F-3-K mini
Найбільше медалей завоював вихованець і цьогорічний випускник Конотопського ЦДЮТ Ростислав Паладін: