Вихованець конотопського спорту Влад Кузько здобув “золото” у Афінах

Спорт | 11:50, 7.09.2017
 Поділитися

Поділитися в

В Афінах завершилися змагання з греко-римської боротьби на кадетському Чемпіонаті світу-2017.

У третій змагальний день борці греко-римського стилю розіграли п’ять комплектів нагород у вагових категоріях 42, 46, 69, 76, 85кг.

У ваговій категорії 46кг вихованець Конотопської ДЮСШ ім.Маміашвілі Владислав Кузько у фіналі впевнено переміг азербайджанця Ніхата Маммадлі. 3-0 – підсумок зустрічі Кузько – Маммадлі і Влад приніс друге золото в скарбничку України.

Українські борці вчора, 6 вересня зробили справжній подвиг завоювавши 2 золота і срібло Чемпіонату світу в Афінах. Таким чином, з трьома золотими нагородами збірна України виграла медальний залік, на другому місці Іран з двома золотими нагородами та на третьому Азербайджан з одним золотом та двома срібними нагородами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.