Реклама
kontakt

Відтепер дитячий і дорослий закордонні паспорти коштують однаково

Суспільство | 18:01, 25.01.2017
 Поділитися

Поділитися в

Умовний поділ на «дитячі» і «дорослі»закордонні паспорти скасовано. Вартість паспорту для будь-якої вікової категорії складає 557 грн 32 коп (адмінпослуга – 253грн, плюс 304 грн 32 коп – вартість бланку). Про це повідомив начальник Конотопського МВ УДМС Олександр Барабаш.

Термін виготовлення – 20 робочих днів. Терміновий паспорт можна оформити у Конотопі за 7 робочих днів – він коштуватиме 810 грн 32 коп. У випадку, якщо особа потребує лікування за кордоном, можна зробити документ і за 3 дні, але зробити це можна лише у столиці і за наявності підтверджуючих медичних довідок.

Аби оформити паспорт для виїзду за кордон дорослому, достатньо пред’явити паспорт і код (оригінали та ксерокопії). Дітям треба мати значно більший пакет документів: оригінали і копії свідоцтва про народження та паспортів обох батьків, довідку про реєстрацію місця проживання. Дітям, до 12 років треба заздалегідь зробити 1 матову фотокартку розміром 10х15, яка після оформлення повертається батькам. Термін дії документів лишився незмінним: для дітей до 16 років паспорт дійсний протягом 4-х років, для дорослих – 10 років.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: