«Відродження»: Політики повинні відмовитися від мови ворожнечі у ЗМІ та соцмережах

Політика | 20:00, 19.08.2017
 Поділитися

Поділитися в

В Україні немає нерозв’язаних проблем з українською або російською мовами, але вочевидь є критична ситуація з поширенням «мови ворожнечі».

Про це йдеться в офіційній заяві партії «Відродження».

Зокрема, у політсилі зазначили, що за останні тижні в ефірі українського телебачення відбулися два медійні скандали.

В ефірі телеканалу NewsOne суперечка ведучого Миколи Вересня і політолога Олександра Семченко скінчилася взаємними лайками та обливанням водою, а в ефірі 5-го каналу ведучий Віталій Гайдукевич вийшов із пропозицією обмежити цивільні права непатріотично налаштованих громадян України.

У партії вважають, що таким чином українському суспільству викладають черговий урок «мови ворожнечі», засилля якого в ЗМІ є вкрай тривожною тенденцією.

Підтримка позиції ідейного несприйняття та міжнаціональної ворожнечі, пошук простих рішень, а в деяких випадках – політичного реваншу, смертельні для країни, яка переживає найскладніший період із моменту набуття незалежності.

Якщо ми й надалі дозволимо пройдисвітам усіх кольорів безкарно зловживати своїми повноваженнями і положенням у суспільстві, спекулювати у ЗМІ, підміняти дискусії маніпуляціями, ми знову втратимо Україну.

Провокації у ЗМІ, спрямовані на розпалювання конфліктів всередині суспільства, смертельно небезпечні для країни. Зупинити провокаторів можна лише спільними зусиллями.

У зв’язку з цим партія «Відродження» звертається до всіх політичних сил, для яких Україна не є «призом» у боротьбі за владу, до здорової та активної частини суспільства, до журналістів.

Усім нам час підписати бодай непублічний соціальний пакт, в якому будуть перераховані загальні правила поведінки, що допоможуть утримати ситуацію в країні у законних межах.

Для цього ми не повинні використовувати в публічному просторі, соціальних мережах та ЗМІ «мову ворожнечі». А також визнати політичний радикалізм і націоналістичний екстремізм загрозами національній безпеці України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: