Відбувся творчий вечір Олександра Платонова + ФОТО

Суспільство | 13:43, 23.11.2016
 Поділитися

Поділитися в

Повний аншлаг, якого Конотоп не бачив уже давно – саме таке визначення отримав творчий вечір відомого в місті мистецтвознавця, педагога, журналіста, одного з кращих представників міської інтелігенції Олександра Платонова, на зустріч з яким до концертної зали школи мистецтв прийшли шанувальники його творчості – люди, як і він, творчі, енергійні та залюблені в життя.

“Мені є про що розповісти” – сказав на початку зустрічі Олександр Платонов і підтвердженням тому стала його кількагодинна захоплююча розповідь про те, чим він займався і над чим працював протягом декількох останніх десятиліть.

IMG_1065[1]

Про своє призначення в житті пан Олександр задумувався ще з дитинства. Народившись у сім’ї військового офіцера, йому довелося об’їздити весь Радянський Союз, змінивши 14 шкіл в різних куточках великої держави.

Отримавши технічну освіту, він працював викладачем такої дисципліни як опір матеріалів у технікумі, при цьому весь час шукаючи своє покликання в чомусь іншому. “Я постійно змінював місце роботи, не затримуючись на попередньому більше 5-7 років, – розповідає Олександр Ілліч. – Свою першу незаповнену нішу я зайняв лише тоді, коли прийшов працювати у Центр дитячої та юнацької творчості”.

Добре знаючись на історії мистецтв, Олександр Платонов створив справжній лекторій з цього напрямку. Бесідами з ним захоплювалися як діти, так і дорослі, ,j він мав до цього талант від Бога, вміючи цікаво розповісти своїм слухачам навіть про те, що до цього усім здавалося нудним.

У 90-х Платонов відкрив для себе телебачення. Співпрацюючи з Конотоською студією, він створив чимало авторських передач, таких як: “Гармония – чистое искусство” (про історію мистецтва), “Когда мы были молодые” (про музику, пісні та виконавців минулих років), “Под музыку Вивальди” (про представників мистецтва нашого міста). Остання з передач стала однією з найпопулярніших та затребуваніших серед конотопських глядачів. До циклу передач “Под музыку Вивальди” увійшло 13 випусків, створених автором, уривки з яких аудиторія мала можливість переглянути вчора під час творчого вечора.

Олександр Платонов є також автором циклу друкованих матеріалів під назвою “Прогулка по городу”, в якому він знайомить читачів з історією рідного міста, розповідаючи про вулиці, будівлі та пам’ятки архітектури в цікавій, лише йому притаманній манері.

Загалом Олександр Платонов – унікальна людина, спілкування з якою викликає тільки позитивні емоції, а ще – прагнення самовдосконалюватися та розкривати свою душу прекрасному. На сьогоднішній день він працює методистом ЦДЮТ та керує дитячим телевійзійним обєднанням “Ми+Кон-Такт”, навчаючи школярів створювати новини та власні передачі на телебаченні. У відношенні до своїх учнів Олександр Ілліч – вимогливий, проте справедливий. Він вчить дітей дивитися на світ широко відкритими очима, помічати прекрасне і нести його в собі, вчить відповідальності й самокритичності, інтелігентності, вихованості, наполегливості. Словом, усим тим якостям, які притаманні йому самому.

По завершенні творчого вечора зал аплодував автору стоячи.

IMG_1067[1]

IMG_1082[1]

IMG_1078[1]

IMG_1074[1]

IMG_1092[1]

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: