Відбулась чергова гра Чемпіонату міста з футболу

myach

Цього разу у запеклій боротьбі змагалися команда ДЮСШ М.Маміашвілі та футбольна команда «Зурбаган», яка в минулому мала назву «Підлипне».

Вихованці ДЮСШ на початку матчу показували неабияку наполегливість, швидкість рухів та постійні атаки у ворота суперника, але досвід та відточена майстерність футболістів команди «Зурбаган» не дозволили забити жодного м’яча у свої ворота.

Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь футбольної команди «Зурбаган». На початку другого тайму команда ДЮСШ зрівняла рахунок та змусила уболівальників задуматися над тим, хто ж стане переможцем. Однак, у подальшому команда «Зурбаган» перейшла у наступ, не даючи змоги відібрати м’яч команді суперника та забила ще два м’ячі. Зрештою матч закінчився з рахунком – 1:3.

Подивитися наступні матчі вболівальників запрошують щопонеділка та щосереди на стадіоні «Юність». Початок – о 18.00.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Категорія: Спорт