В.о. директора “Конотопське трамвайне управління” не допустив до перевірки інспектора Держпраці + ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

До КТУ прибула перевірка  з управління держпраці. Одразу з порогу в.о. директора Григорій Коновал попередив інспектора, що він не допустить  нікого до перевірки. Поважної причини для цього він не озвучив. Спочатку керівник говорив, що на підприємстві щойно була перевірка з управління держпраці, потім без конкретних пояснень просто відмовлявся допускати інспектора. Тетяна Димитрова головний інспектор  управління держпраці у Сумській області всіляко намагалася домовитися з Григорієм Коновалом, але він стояв на своєму. Тому посадовець з області була вимушена викликати поліцію, аби зафіксувати факт порушення законодавства.

Ніхто вас не допустить, поки я тут керую, поки я тут хазяїн. Не допущу, хай хоч 30 поліції приїде. При чому тут поліція до хазяйствєнной часті, хай слідкують за порядком,  – постійно повторював Григорій Коновал.

Потім він комусь зателефонував,  розповідав ситуацію, хто що робить, ніби-то його “заблокували”. Працівники поліції. які прибули на місце зафіксували факт порушення.

 

В.о. директора КП «Конотопське трамвайне управління» не допустив до перевірки інспектора Держпраці. Без коментарів. P.S. Неадекват.

Опубліковано Тарасом Омельченком Вівторок, 17 липня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: