В Конотопській дитячій музичній школі №2 відбувся випускний вечір

Свято, Суспільство | 13:37, 2.06.2014
 Поділитися

Поділитися в

29  травня 2014 року в Конотопській дитячій музичній школі №2 відбувся випускний вечір. Позаду залишилися хвилюючі моменти екзаменів, конкурсів та концертів. У цей святковий день 27 випускників отримали свідоцтва про здобуття початкової спеціалізованої мистецької освіти, з них   9 учнів: Наталія Омельченко, Аліна Жанковська, Іван Леденцов, Євгенія Колесникова, Юлія Шершак, Андрій Моторний, Євгенія Омельченко, Артем Мисік, Давид Устимчук – отримали свідоцтва з відзнакою. За відмінне навчання та активну участь у конкурсно-концертній діяльності були нагороджені 16 випускників.
 
На свято завітала завідувач відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко, яка висловила випускникам, батькам та вчителям дитячої музичної школи №2 теплі привітання, та вручила пам’ятний подарунок за активну участь школи в І міському відкритому телевізійному конкурсі композиторської та аматорської творчості «Струни кобзаревого серця».
 
Окрема подяка була висловлена батькам за те, що вони приймали участь у музичному вихованні своїх дітей: перші звуки, які діти намагалися відтворити на інструменті, перший виступ на сцені, перший екзамен, перший конкурс.
 
У святковій залі всі присутні мали змогу насолодитись концертними номерами випускників.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: