Відкритий чемпіонат м.Конотоп з ГосокуРю Карате-до. Результати

Суспільство | 12:23, 7.03.2013
 Поділитися

Поділитися в

Четвертий відкритий чемпіонат м.Конотоп з ГосокуРю Карате-до (версія ІКА, Іnc) відбувся у спортивному залі ЗОШ №13. Участь у ньому взяли дев’ять команд з Києва, Сум, Шостки, Ямполя, Свеси та ін. Всього на татамі вийшли 125 юних спортсменів віком від 6 до 17 років.

Успішно виступили на чемпіонаті господарі – члени команди КМО «Воїн» (тренер Григорій Хлистенков) вибороли 18 медалей у різних версіях. Перемогу здобули Владислав Било, Каріна та Артур Пономарьови, Олександр Маленко та Владислав Березовський. Кращими були кононотопці у змаганнях з командного ката.

У загальнокомандному заліку перемогу також здобула команда «Воїн». Друге місце в активі команди ДЮСШ смт.Ямпіль (тренер С.Беспалий), третьою стала «Біла Лілея» (м.Суми, тренер Л.Кудинова).

Сумлінно підготувалась до змагань призер минулорічного чемпіонату світу серед школярів Каріна Пономарьова. Вона впевнено перемогла у версії ката + куміте серед дівчат 8-9 років. За словами юної спортсменки, участь у відкритому чемпіонаті міста є одним з етапів підготовки до престижного міжнародного турніру OPEN у Польщі. Він, у свою чергу, надасть змогу перевірити рівень підготовки до цьогорічного чемпіонату світу серед школярів, у якому Каріна сподівається гідно представити нашу країну.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.