Укрзалізниця відмінила потяг Харків-Ужгород

Суспільство | 12:34, 26.06.2016
 Поділитися

Поділитися в

На період літніх відпусток Суми втратили пряме залізничне сполучення із Закарпаттям. 24 червня потяг 235 Харків -Ужгород відправився у свій останній рейс. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив експерт із транспорту, завідувач кафедри економіки і управління Конотопського інституту СумДУ Дмитро Власенко:

«УЗ вирішила не продовжувати курсування цього потяга на період піку літніх відпусток. Ця «держава в державі» нехтує не тільки здоровим глуздом, а й ще не виконує рішення профільного комітету Верховної ради. Постійні скарги на збитковість, підрахунок пасажирів від початкової до кінцевої станції тощо. Все стає відразу нерентабельним. Можна «привітати» з цією подією мешканців Сум, Бурині, Ворожби, Білопілля, Конотопу. Пряме сполучення із Закарпаттям втрачено».

Також Дмитро Власенко наголосив, що не пустить ситуацію насамотік, а також звернувся за допомогою до народних депутатів України Олега Медуниці і Олександра Сугоняко:

«Будемо писати далі звернення. Я думаю, мешканці області мене підтримають. І депутати Олександр Сугоняко та Олег Медуниця, які доклали багато зусиль для того, щоб щось їхало, взагалі не відмовлять у допомозі з цим бюрократичним монстром. Також сподіваюсь, що люди зі здоровим глуздом із УЗ та Мін. інфраструктури оцінять ситуацію».

Джерело: sumypost.com

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: