Учень Конотопської гімназії переміг у змаганнях з усного математичного рахунку + ФОТО

Суспільство | 09:17, 10.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

497_n134_nКонотопська гімназія посіла перше місце в регіональному рейтингу кращих шкіл онлайнового етапу змагань з усного математичного рахунку Прангліміне-2016 у рамках україно-естонського проекту “Міксіке в Україні”. Даний проект реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства закордонних справ Естонії.

У 2015 році учні Конотопської гімназії долучилися до даного проекту. Станіслав Дудка, учень 2-А класу, став переможцем Всеукраїнського фінального етапу у своїй віковій категорії й в складі команди від України взяв участь у травні 2015 року в Міжнародних змаганнях Прагліміне в Ризі (Латвія).

Цього навчального року гімназисти знову мали можливість спробувати свої сили в змаганнях з усного рахунку Прангліміне. За результатами трьох етапів змагань 7 учнів та вчитель математики Наталія Труфанова ввійшли до регіонального фіналу, який відбувся у місті Шостка. Переможцем регіонального фіналу став Станіслав Дудка, який був запрошений до участі в національному фіналі.

5 березня у Львові, у приміщенні Львівського національного університету “Львівська політехніка”, відбувся Національний фінал “Прангліміне-2016”.

Станіслав Дудка, набравши 16671 балів, став першим у своїй віковій категорії та другим серед усіх учасників Національного фіналу. У травні 2016 року гімназист у складі команди від України представлятиме свій навчальний заклад, Сумську область на міжнародних змаганнях у Словенії.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: