У Сумах не можуть вирішити, хто має судити екс-керівника Конотопської міліції

Кримінал | 15:36, 25.01.2016
 Поділитися

Поділитися в

Ухвалою суду від 21 січня 2016 року матеріали кримінального провадження відносно начальника Конотопського відділу поліції ГУ Національної поліції в Сумській області Л. (ч.1 ст. 343, ч.1 ст. 396, ч. 1 ст. 364, ч.3 ст.27, ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України), направлено до Апеляційного суду Сумської області для вирішення питання про підсудність кримінального провадження.

Екс-начальник Сумського міського відділу міліції при УМВС України в Сумській області Сергій  Лук’яненко обвинувачується органом досудового слідства у 4-х кримінальних  правопорушеннях, з яких кримінальне правопорушення, передбачене ст. 396 ч.1 КК України – приховування злочину,  є найтяжчим.  Але місце його скоєння точно не встановлено, оскільки наказ підлеглому про приховування злочину Л. надавав, користуючись мобільним зв’язком.

Також обвинувальний акт складено слідчим прокуратури Сумської області та затверджено також прокурором  прокуратури Сумської області, яка знаходиться у межах територіальної юрисдикції не Ковпаківського, а Зарічного районного суду.

Як повідомляє прес-служба Ковпаківського райсуду, справа № 592/12150/15-к перебувала в провадженні судді Хитрова Б.В.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: