У селі Вирівка Конотопського району реконструювали мережу водовідведення

Суспільство | 09:26, 22.10.2016
 Поділитися

Поділитися в

Після введення об’єкту в експлуатацію помітно поліпшиться якість життя мешканців села Вирівка. Значний час жителі потерпали через   зношеність інженерних мереж каналізації та відсутність коштів на її відновлення. Стоки напряму потрапляли до р.Куколка, а звідти – до р.Сейм.

Співфінансування даного проекту у селі Вирівка здійснює проект DESPRO, який фінансується Швейцарською Конфедерацією через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.

20 жовтня об’єкт відвідала делегація у складі керівництва Конотопського району, а також представника Швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні” (DESPRO) пана Ю.Крістена та експерта проекту DESPRO  В.Сороковського.

Делегація оглянула новозбудовані мережі та комплекс очисних споруд в населеному пункті. В ході спілкування з представниками підрядної організації цікавилися проблемними питаннями, які виникали під час реалізації проекту. В цілому п. Крістен залишився задоволеним обсягами виконаних робіт та повідомив, що проект DESPRO планує й надалі підтримувати ініціативи сільських громад у питаннях відновлення інженерних мереж, але для цього потрібно мати чітко визначений стратегічний план розвитку громади. Особливу увагу п. Крістен звернув на те, що сільське населення більшою частиною не готове до впровадження сучасних систем водовідведення (на відміну від систем водопостачання), тому дуже важливим питанням залишається саме виховання у населення екологічної культури та розуміння, що навколишнє середовище потрібно оберігати, а не засмічувати стічними водами.

desprogon 1

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: