У одного з перевізників під час сесії стався нервовий зрив

Суспільство | 14:28, 26.01.2017
 Поділитися

Поділитися в

Принаймні так охрестили депутати разом із мером той стан, в якому перебував один із перевізників Роман Одінцов під час своєї палкої промови під час сесії. В обхід регламенту, пан Одінцов попросив слова, аби висловитися з приводу транспортної ситуації в місті. А отримавши відмову та рекомендацію зробити це по закінченні сесії, перевізник почав, зриваючи голос, виголошувати промову, яку за страшенним галасом, який зчинився у залі, навіть важко було розібрати. Єдине, що вдалося зрозуміти, так це те, що Роман Одінцов мовчати не буде і що з транспортного бізнесу в цьому місті йти не збирається. “Я буду обслуговувати населення і нічого ви мені не зробите” – кричав перевізник. Аби вгамувати пристрасті, міський голова попросив втрутитися поліцію, яка попід руки відвела оратора з місця його емоційної промови.

IMG_1435

По завершенні сесійного засідання Роман Одінцов прокоментував “Голосу Конотопа” те, що він хотів донести до громади, яка знаходилася в залі.

“Відбулася якась крамольна змова, – зазначив перевізник. – Ринок перевезень рухнув. Особисто в мене забрали 6-й та 11-й маршрути, залишивши 2-й, 9-й та 14-й. Зараз перевізникам розносять та вручають особисто в руки акти про розірвання договорів на перевезення. Я хочу, аби мені їх надсилали поштою. Після чого я буду оскаржувати усе це в судовому порядку. Я діючий перевізник і буду боротися”.

У свою чергу, міський голова Артем Семеніхін повідомив, що на сьогоднішній день договори з майже усіма перевізниками розірвані.  Триває процедура підбору автотранспорту для закупівлі – поки що це буде 7 автобусів. На всіх маршрутах незабаром оголосять новий конкурс на перевезення. І однією з вимог до перевізників, буде переведення протягом чотирьох найближчих років їхніх автобусів на електротягу, що значно скоротить витрати.

Власне закиди щодо тиску на діючих автоперевізників Артем Семеніхін називає “нісенітницею і ахінеєю”, спростовуючи при цьому інформацію, поширену в інтернеті,  про те, що він особисто збирається перетягнути транспортний бізнес на себе, витісняючи перевізників з маршрутів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: