У місті пройдуть заходи до Тижня сталої енергії

Суспільство | 08:16, 8.06.2016
 Поділитися

Поділитися в

Вони розписані на період з 13 по 18 червня.

Заходи розпочнуться з акції у міському електротранспорті: «Про екологію дбай – пересідай на трамвай!» (13 – 17 червня). Для дітей із пришкільних таборів працівники трамвайного управління проведуть екскурсію. Діти дізнаються про історію трамваю у місті, ознайомляться з його технічними особливостями функціонування.

Наступного дня (14 червня) на вихованців ДНЗ №10 «Ялинка» очікує екологічна казка «Хай на Землі панує чистота!». Ця вистава популяризує бережливе ставлення до природи та знайомить із різними аспектами енергозбереження. Для малечі також проведуть інтерактивні ігри.

Протягом двох днів, 14-15 червня, школа мистецтв та художня школа розмальовуватимуть трамвайний вагон з логотипом «Угода Мерів»: зображення на тему енергозбереження.

15 червня у МЦКіД «Кінотеатр «Мир» пройде акція «Живи енергоефективно!». її учасникам презентують результати проекту «Школа Енергії», показовий виступ групи юних енергоаудиторів СШ №2 (ознайомлення з енергообладнанням для аудиту). Крім того, планується проведення майстеркласів з виготовлення ековиробів та малювання екосомволіки на тілі.

Також відбудеться підведення підсумків конкурсу енергослоганів та авторської фотографії «Я за енергозбереження!». Переможці будуть нагороджені заохочувальними призами, а з самих робіт буде створена електронна галерея.

17 червня усім пасажирам трамваю з логотипом «Угода Мерів» обіцяють роздати інформаційні брошури.

18 червня на стадіоні «Локомотив відбудеться флеш-моб «Бережи довкілля!». На початку футбольного матчу молодіжний громадський актив міста розгорне та пронесе полотно (символіка тижня сталої енергії, екології, здорового способу життя), продекламує енергослоган, що став переможцем конкурсу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: