У Міністерстві освіти вражені темпами підготовки Сумщини до нового навчального року

Влада, Освіта | 15:03, 23.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Голова ОДА Микола Клочко під час апаратної наради повідомив, що у Міністерстві освіти і науки України задоволені швидкими темпами підготовки Сумської області до нового навчального року.

«Мені телефонувала помічник Міністра освіти і науки України і говорила, що вони вражені темпами підготовки нашої області, – зазначив Микола Клочко. – Я вдячний освітянам за пророблену роботу. До 1 вересня усі школи області мають бути готові до навчання в рамках концепції Нової української школи, – заявив Микола Клочко.

Як зазначила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова, на Сумщині за новим державним стандартом навчатимуться 610 перших класів, у яких перебуватимуть 10879 учнів. На сьогодні за кошти субвенції, яка надійшла в область в сумі понад 25 мільйонів гривень, Сумська область уже придбала обладнання на 68%. Були закуплені 354 інтерактивних проектори, 433 ноутбуки, 613 планшетів, 683 багатофункціональні пристрої, 225 ламінаторів, 133 класних стаціонарних дошки, 100 екранів для проекції, понад 4 тисячі учнівських комплектів меблів тощо.

Сумщина справді має гарні показники в цьому напрямі, але питання у нас, звісно, не у показниках, а щоб були на 1 вересня забезпечені діти новим обладнанням, були зроблені ремонти приміщень, – підсумувала Вікторія Гробова.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: