У літературній кав’ярні презентували “Археологію дитинства” Федора Рижого

Культура | 09:00, 7.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

6 листопада «Літературна кав’ярня» Конотопської центральної міської бібліотеки ім. С. І. Пономарьова зібрала конотопських літераторів, бібліотекарів та всіх поціновувачів прекрасного на презентацію нової книги Федора Рижого «Археологія дитинства».

Нове видання Федора Рижого включає в себе однойменну повість у новелах, кілька оповідань та вірші, які розкривають минуле автора в різнобарвній мозаїці дитячих і юнацьких спогадів. Серед сучасних письменників залишилося мало тих, які пишуть про село, та Федору Васильовичу в повісті «Археологія дитинства» вдалося не тільки описати своє дитинство і юність, але й детально показати життя простих селян-колгоспників, їх побут і традиції.

На презентацію прийшла секретар міської ради Олена Багрянцева, яка вручила Федору Рижому Подяку міського голови.

З вітальним словом з нагоди виходу нової книги до Федора Рижого звернулися головний спеціаліст відділу культури і туризму міської ради Павло Степанідін та директор міської централізованої бібліотечної системи Тетяна Стеценко.

Привітали Федора Рижого також присутні на презентації його колеги по перу: члени Національної спілки письменників України Ірина Козлова та Надія Петренко, журналіст, письменник Микола Матвійчук. А місцевий поет і автор-виконавець Олександр Спицький читав не тільки свої вірші, й виконав власні пісні, які свого часу надихнули письменника до творчості.

Святкового настрою, теплоти спілкування та затишку «літературній кав’ярні» надали музичні композиції, у виконанні вокального тріо «Ліра» та викладача дитячої музичної школи № 1 Бориса Костюченка.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: