Реклама
kontakt

У Конотопському виші реалізується проект з перепідготовки військовослужбовців за програмою НАТО

Суспільство | 16:57, 15.04.2017
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопському інституті Сумського державного університету реалізується проект для офіцерів запасу в рамках міжнародного проекту – «Програма НАТО–Україна з перепідготовки військовослужбовців».

Учасники проекту – це десятки офіцерів – як тих, хто вже звільнився зі Збройних сил  кілька років тому, так і тих, хто ще служить, але замислюється над своїм майбутнім у цивільному житті. Офіцери опановують  програму «Інформаційні технології». Після закінчення навчання кожен слухач отримає свідоцтво державного зразка.

Відкриття проекту підтримали  представники міськвиконкому та управління соціального захисту населення, центру зайнятості, засобів масової інформації.

На церемонії початку занять до військовослужбовців звернувся керівник проекту від Наукового парку Київського національного економічного університету Вадим Козак. Він, зокрема, зазначив, що подібні навчання у співпраці із Конотопським інститутом  для слухачів безкоштовні – тягар матеріальних витрат беруть на себе платники податків країн – учасниць НАТО.

Декан факультету Конотопського інституту СумДУ Наталія Барбара запевнила, що науковці  інституту, задіяні в проекті, забезпечать разом із кафедрами КНЕУ належний рівень  реалізації проекту, щоб одержані знання  стали  вагомою підтримкою військовослужбовцям у майбутньому, та висловила впевненість у подальшій співпраці.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: