У Конотопському районі затвердили фінанси для медиків, призначили директора інклюзивного центру і ухвалили програму розвитку туризму

Влада, Фінанси | 17:17, 23.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Питання функціонування галузей економіки та соціальної сфери району розглянули на черговій сесії Конотопської районної влади.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації звітували перед депутатами про виконання програми економічного і соціального розвитку Конотопського району та виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.

Значна увага під час засідання була приділена медичній галузі району. Головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради Анатолій Маняк поінформував присутніх про забезпечення діяльності структурних підрозділів Центру.

Також, у зв’язку з тим, що районний медичний заклад первинної допомоги 15.08.2018 уклав договір з Національною службою здоров’я, а з 1 жовтня вже перейшов на механізм прямих оплат від Служби за надані пацієнтам послуги, на сесії у новій редакції було затверджено фінансовий план цього комунального закладу на 2018 рік.

З метою покращення надання медичної допомоги хворим з судинною патологією та забезпечення проведення оперативних втручань на сучасному рівні, депутати районної ради вирішила доручити районному КНП «ЦПМСД» забезпечити придбання ультразвукової діагностичної установки для подальшої її передачі на вторинний рівень медичного обслуговування населення – КЗ “Конотопська центральна районна лікарня імені академіка Михайла Давидова”.

Депутати призначили директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Конотопської районної ради Сумської області. Прийняли програму сталого розвитку туризму в Конотопському районі на 2018-2020 роки.

Також депутатським корпусом затверджено і ряд районних програм у новій редакції: «Правопорядок на 2016-2020 роки», «Соціального захисту окремих категорій населення на 2018 рік», «Призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на 2018 рік», «Здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2018 рік», «Освіта Конотопщини у 2016-2018 роках».

Внесені зміни та доповнення до програми економічного і соціального розвитку та районного бюджету Конотопського району на 2018 рік, прийняті рішення з земельних та інших питань.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: