У Конотопському районі 95% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховуються в сім’ях

 Поділитися

Поділитися в

У Конотопському районі проживає 4238 дітей, з них 16 дітей-сиріт та 63 дитини, позбавлені батьківського піклування. Завдяки системній роботі 95% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховуються в сім’ях громадян. У порівнянні з початком 2018 року цей показник зріс на 1%.

Про це повідомила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна ТОЧИЛЕНКО, розповідаючи про роботу Служби у плані підтримки дітей, які залишилися без батьківського піклування та опинились в складних життєвих обставинах.

«Працівниками служби у справах дітей, професійним кредом яких є захист інтересів дітей, проводиться повсякденна робота, спрямована на зміцнення інституту сім’ї, запобігання соціального сирітства та розвиток сімейних форм виховання», – підкреслила посадовець.

З метою захисту прав та інтересів дітей працівники служби протягом звітного періоду взяли участь у розгляді 9 судових справ (22 засідання), з них: по 8 справах (20 засідань) щодо позбавлення батьків батьківських прав, 1 справа (2 засідання) про зняття обов’язків піклувальника.

Протягом 2018 року знято з обліку 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них: 7 – у зв’язку із досягненням повноліття, 2 – у зв’язку з поверненням на виховання в сім’ю матері, 1 – у зв’язку зі смертю. Постійно ведеться місцевий облік дітей, які підлягають усиновленню. Наразі на обліку перебуває 18 дітей вказаної категорії.

«Наша служба тісно співпрацює з іншими профільними службами, напрацьований спільний план дій та алгоритм взаємодії працівників у плані захисту прав дитини, тому що наше першочергове завдання – бачити синів і донечок здоровими, радісними, успішними і щасливими, і кожна маленька дитяча перемога – для нас велике щастя», – наприкінці зазначила Тетяна ТОЧИЛЕНКО.

Джерело: Конотопська РДА

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: