У Конотопському книжковому секонд-хенді уже більше 1000 книг

Суспільство | 19:55, 10.03.2017
 Поділитися

Поділитися в

Оголошений ГО “Конотопський центр підтримки громадських ініціатив” соціальний проект “Книжковий секонд-хенд” успішно функціонує та набирає обертів. У фонді громадської бібліотеки вживаних книг налічується уже більше 1000 примірників. Про це повідомляє координатор проекту Інна Панченко.

Нагадаємо, що дана ініціатива має суто соціальне спрямування, і не містить в собі жодної комерційної складової. Власник книги самостійно визначає її вартість та ставить на продаж. А відсоток від заробітку спрямовує на підтримку діяльності зоозахисної громадської організації “Друзі тварин” або на лікування хворим дітям з Конотопа.

Також у рамках громадської ініціативи можна не лише здати (продати) уже не потрібні книги, а ще й купити будь-яке видання, що є у наявності.

Як зазначають автори проекту, чимало конотопців віддають книги абсолютно безкорисливо і тим самим не лише позбуваються від уже непотрібного, а ще й роблять добру справу.

Усі, кого зацікавила інформація про незвичну бібліотеку – можуть відвідати її за адресою пр.МИРУ, 6. будівля ЦДЮТ, вхід з двору зі сторони парку. Телефон для довідок – (068)-24-89-106.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: