У Конотопській лікарні почали ремонтувати обладнання

Місто, Медицина | 15:34, 18.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

За інформацією головного лікаря Конотопської центральної районної лікарні імені академіка М.Давидова Володимира Носача, тривають роботи щодо ремонту медичної апаратури та придбання до неї необхідних складових.

Про  це повідомляється на офіційному сайті Конотопської міської ради.

Станом на 17 жовтня проведено моніторинг цін з поточного ремонту пересувного флюроографа, підготовлено договір, у разі його укладання роботи мають бути виконані в терміни, зазначені в договорі.

23 жовтня мають відбутися торги через електронну систему закупівлі Прозоро з метою придбання рентгенівської трубки для комп’ютерного томографа на суму 1 млн. 980 тис. грн. А 30 жовтня – такі ж торги по придбанню рентгенівської трубки для мамографа на суму 100 тис. грн.

У разі позитивного завершення торгів, достатньої кількості заявлених пропозицій, постачальник зазначить терміни, за які буде виконано роботи по постачанню та монтажу обладнання.

Враховуючи пропозицію ТОВ«Сервіс.Мед», щодо постачання рентгенівської трубки для комп’ютерного томографа, орієнтовний термін очікування складе 30 календарних днів після проведення торгів.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: