У Конотопі знову не їздитимуть трамваї

 Поділитися

Поділитися в

З 14 липня трамваї у місті Конотоп курсувати не будуть. Про це сьогодні під час спроби провести 26-те засідання сесії Конотопської міської ради повідомив в.о. директора КП «Конотопське трамвайне управління» Григорій Коновал.

За словами посадовця, для того, аби закрити обов’язкові статті витрат КТУ необхідно 5,5 мільйонів гривень. До того ж технічний стан більшості одиниць електротранспорту у Конотопі не відповідає технічним вимогам.

Очільник КТУ запевнив, що не випустить трамваї на лінію у такому технічному стані, у якому вони знаходяться зараз. А водії, які усупереч забороні, таки займалися перевезенням пасажирів, отримають догани.

Григорій Коновал запропонував на наступному засіданні Виконавчого комітету Конотопської міської ради скасувати рішення про усі пільгові перевезення електротранспортом. З його слів, це дасть можливість працівникам КТУ заробляти, а не жебракувати. Варто зауважити, що  конкретної дати, коли трамваї знову курсуватимуть містом в.о. директора підприємства не назвав.

Нагадаємо, КТУ офіційно переведене в режим простою з 15 червня. Але 27 червня частина водіїв на чолі з кількома політичними та громадськими активістами з боєм вивели чотири трамваї на лінію.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: