У Конотопі згадували видатного бджоляра-земляка + фото

Культура | 09:29, 14.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 13 липня у виставковій залі «Видатні діячі краю» міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського відбулося відкриття виставки «Я проник в таємниці роду бджолиного» з фондової колекції національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця», приуроченої до 242-ї річниці від дня народження видатного земляка, пасічника Петра Прокоповича.

Про це повідомляє відділ культури.

З цікавою розповіддю про надходження до фондів музею першого рамкового вулику Петра Прокоповича, а також про історію пасічникування розповів головний зберігач фондів Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського Сергій Філіпов.

Розповідь про вулики та праці видатного пасічника Прокоповича доповнив завідуючий відділом музею-садиби генерала М.І. Драгомирова Микола Салюк.

Старший науковий співробітник національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» Світлана Огієвська розповіла присутнім про життєвий шлях бджоляра Петра Прокоповича та про Батуринський історико-краєзнавчий музей, в якому частина експозиції присвячена присвячену видатному бджоляру.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: