У Конотопі “збудували” «Енергомістечко» і відзначили День енергії + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Учора, 1 червня на центральній площі міста функціонувала експозиція «Енергомістечко», яка була створена для інформування населення як про енергоефективні заходи, що можуть бути впроваджені у приватних житлових будинках та багатоповерхівках, так і про можливі джерела їх фінансування.

Про це повідомляє управління єкономіки міської ради.

Представники банківських установ, які також долучилися до роботи експозиції, розповідали відвідувачам про діючі програми підтримки енергозбереження: «Теплий Дім» (Укргазбанк) та IQ energy (Райффайзен банк Аваль).

У рамках заходу шкільна енергокоманда «Гефіас» спеціалізованої школи №2, що протягом двох років була активним учасником проекту «Школа енергії», поділилася своїм досвідом щодо ефективного використання енергоресурсів.

За допомогою міні обладнання діти продемонстрували як працюють сонячні панелі, наглядно показавши, що «зеленої» енергії, виробленої маленькою моделлю сонячної панелі, достатньо для зарядки мобільного телефону.

Крім того, у перший День енергії, на базі міського музею авіації, авіамоделісти провели акцію «Сила вітру!», запустивши планери та повітряного змія з символікою «Угоди Мерів».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: