У Конотопі завершили створення муралу на будівлі музею + ФОТО

Місто, Фотофакт | 11:00, 6.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

В рамках грантової угоди між відділом культури і туризму Конотопської міської ради та Українським культурним фондом, на фасаді будівлі Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М.Лазаревського створено мурал.

Про це повідомляє відділ культури міськради.

Це перший мурал у місті Конотопі. На ньому зображено видатного українського історика, краєзнавця, громадського діяча, засновника у Конотопі музею – Олександра Матвійовича Лазаревського.

Його ім’ям названа одна із центральних вулиць міста, а з вересня 1998 року Конотопською міською радою засновано премію ім. О.М.Лазаревського.

Рішенням Кабінету Міністрів України, від 8 липня 1999 року Конотопському міському краєзнавчому музею присвоєно ім’я Олександра Лазаревського, якого сучасники ще у ХІХ столітті називали «конотопським патріотом», а доля і життя якого нерозривно пов’язані з нашим містом і краєм.

Також на муралі розміщені: логотип Українського культурного фонду, що надав грантову підтримку та логотип краєзнавчого музею.

Автором муралу є сумський художник Єгор Авдєєнко, роботи якого прикрашають фасади будівель Сумщини.

“Маємо надію, що співпраця з митцем триватиме, а дана робота стане окрасою нашого міста та візитівкою краєзнавчого музею”, – говориться у повідомленні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: